قطعات سیستم خنک کننده لیفتراک لیفتراک دی | توکو لیفتراک

بسیاری از بیلها دارای سیستم اتصال سریع (اتصال سریع) برای نصب اتصالات ساده هستند و باعث افزایش چشمگیر کارایی دستگاه در محیط کار می شوند. کارگروه
گروه کاری یک دستگاه بیل هیدرولیک جمع و جور شامل رونق ، قطر یا بازو ، و پیوست (به عنوان مثال هوکر ، سطل یا شکن) است. از طریق یک قاب نوسان به جلوی ساختار خانه بیل مکانیکی متصل می شود که به کارگروه اجازه می دهد تا به صورت هیدرولیکی به صورت چپ یا راست محکم شود تا به حفاری افست برای ترانشه موازی با آهنگ ها برسد. برخی از تولید کنندگان از جمله Terex و Caterpillar (CAT) گزینه رونق قابل تمدید را ارائه می دهند ، دقیقاً مانند رونق قابل افزایش یک لودر صندلی عقب.

لوازم یدکی فوتون ، الوند

برای ایجاد مخلوط سوخت و سوخت باید سوخت های مایع اتمی شوند ، به طور سنتی این کار با یک کاربراتور در موتورهای بنزینی و با تزریق سوخت در موتورهای دیزلی انجام می شد. امروزه بیشتر موتورهای بنزینی مدرن نیز از تزریق سوخت استفاده می کنند – هرچند این فناوری کاملاً متفاوت است. در حالی که دیزل باید در یک نقطه دقیق از آن چرخه موتور تزریق شود ، اما در موتور بنزینی چنین دقیقی لازم نیست. با این حال ، عدم روانکاری در بنزین به معنای این است که خود انژکتورها باید پیشرفته تر باشند. قطعات گیربکس لیفتراک جهت انتقال قدرت در لیفتراک از گیربکس کاربرد دارد. در این نوشته قصد داریم به انواع گیربکس لیفتراک و اقدامات لازم جهت افزایش طول عمر لوازم گیربکس لیفتراک اشاره کنیم.

قطعات سیستم خنک کننده لیفتراک لیفتراک دی | توکو لیفتراک

موتور سیکلت ها از هر اندازه به طور سنتی شروع به کار کردند ، اما همه کوچکترین اکنون در حال شروع به کار هستند. موتورهای ثابت و دریایی بزرگ ممکن است با تزریق به موقع هوا فشرده شده در سیلندرها – یا گاهی اوقات با کارتریج ها – شروع شود. شروع پرش به کمک یک باتری دیگر (به طور معمول در هنگام تخلیه باتری مناسب) اشاره دارد ، در حالی که شروع کار با یک روش جایگزین برای شروع با استفاده از نیروی خارجی ، به عنوان مثال اشاره دارد. برش متحرک از طریق نمودار یک انژکتور سوخت معمولی ، وسیله ای که برای انتقال سوخت به موتور احتراق داخلی استفاده می شود. سوخت ها هنگامی که یک منطقه بزرگ را در معرض اکسیژن موجود در هوا قرار می دهند ، سریعتر و کارآمدتر می سوزند.

لیفتراک کاران البرز تامین کننده و فروشنده قطعات اصلی لیفتراک دیزلی کوماتسو

حرکت قسمت های داخلی دکل سه مرحله ای به منظور بالا بردن بار از سطح زمین انجام می شود. حداقل ارتفاع، ارتفاعی است که در آن دکل به همراه شاخک ها در کمترین ارتفاع از سطح زمین قرار می گیرند. در واقع، فاصله بین کف تا بالای دکل هنگام پایین آمدن دکل را حداقل ارتفاع می نامند. حداقل ارتفاع زمانی اهمیت پیدا می کند که می خواهید لیفتراک را در زیر درب گاراژ یا کانتینر قرار دهید.

انواع چراغ های به کار رفته در یک لیفتراک

اکسل در واقع یک میله استوانه ای شکل است که به چرخ های لیفتراک متصل می شود و به عنوان اهرم چرخشی عمل می کند. به عبارت دیگر، اکسل با انتقال نیرو از گیربکس به چرخ ها، امکان چرخش آن ها را فراهم می کند. بسیاری از صاحبان کسب و کار به دلیل عدم نگهداری و رسیدگی مناسب به قطعات لیفتراک ازجمله تایرها متحمل هزینه های بسیار زیادی می شوند. انتخاب این تایرها باید بر اساس محیط کاری، زمان استفاده از دستگاه و شرایط کاری در صنعت انجام شود.

  • تغییر “دکل ظرف” به چنگالها اجازه می دهد تا بدون افزایش ارتفاع کل لیفتراک ، چند متر بلند شوند.
  • در ادامه، برخی از اصطلاحات رایج در هنگام بکار بردن دکل به عنوان یکی از قطعات لیفتراک آورده شده است.
  • این نوع ترموستات لیفتراک با استفاده از یک محفظه مهر و موم شده حاوی یک پودر مومی که با دمای خاصی ذوب و منبسط می گردد عمل قطع و وصل حریان مایع را مدیریت می‌ نماید.
  • البته در برخی از لیفتراک ها، گارد بالاسری به صورت یکپارچه با بدنه ساخته می شود.

توسط لاله هلندی

لاله هلندی